O nas

Nazywam się Karolina Jakubiec i jestem twórczynią portalu SerwisKosmetyczny.pl, na którym znajdziesz wiadomości od A do Z dotyczące branży.

Skąd pomysł na stworzenie portalu kosmetycznego?

Rynek wciąż nie jest nasycony. Branża kosmetyczna jest młodą i prężnie rozwijającą się dziedziną w Polsce, dlatego jest tu miejsce na profesjonalny portal, który łączyć będzie producentów kosmetyków z ich odbiorcami, jak i producentów z dostawcami najnowocześniejszych rozwiązań i technologii.

Coś o mnie?

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku zarządzanie informacją w nowych mediach. Posiadam ponad 3-letnie doświadczenie w pracy nad 8 witrynami internetowymi – od planowania po zarządzanie treściami. Trzymałam również rękę na pulsie nad wszystkimi mediami społecznościowymi.

Co znajdziesz w serwisie?

Odnajdziesz tutaj informacje istotne zarówno dla przemysłu kosmetycznego, jak i dla każdego konsumenta.
Kosmetyki naturalne, codzienna pielęgnacja, opakowania, ekologia, surowce kosmetyczne, nowe marki na rynku, kosmetyki dla dzieci, mężczyzn, nowości na rynku, komentarze eksperckie, wywiady, fotoreportaże – to tylko nieliczne perełki, które rozświetlą Serwis Kosmetyczny.

Co możemy Ci jeszcze zaproponować?

Gwarantujemy codzienną dostawę informacji ze świata kosmetyków. Co jeszcze?
Żeby być ze wszystkim na bieżąco – zapraszamy Cię na fanpage Serwisu Kosmetycznego na FB i do obserwowania nas na Twitterze i Pinterest, Instagramie i za pośrednictwem LinkedIn.
Żeby raz w tygodniu dostawać branżowe newsy w pigułce – zapraszamy Cię do zapisania się na newsletter
Nie ma na Serwisie „kosmetycznej kategorii”, która Cię interesuje? Żaden problem! Pisz do nas śmiało. Jesteśmy elastyczni i otwarci na nowe wyzwania. Stworzymy dla Ciebie portal, bez którego nie będziesz sobie wyobrażać porannej kawy!

P.S. Jestem typową „humanistką”, ale liczby odsłon i użytkowników, które ciągle analizujemy dzięki Google Analytics, są dla nas motorem napędowym do działania.

Kontakt

  • e-mail: biuro@serwiskosmetyczny.pl
  • tel. 883 737 801

 

fot. Maciej Rowiński