A Ty stosujesz minimalizm kosmetyczny?

0

Wiecie, że największym problem naszych czasów jest przepych i zbyt duża dostępność do wszystkiego? Oczywiście mam na myśli tutaj kosmetyki.

Wchodzisz do Rossmanna i nie wiem jak Ty, ale ja dostaję oczopląsu 🙂 Nie dość, że super kolorowo to i jeszcze kosmetyki na wszystko. Mimo wielu lat w branży i znajomości składników bardzo często mam problem z wyborem odpowiedniego produktu do mojego typu skóry. Nawet nie chcę myśleć co się dzieje u Ciebie 🙂
Dlatego pamiętaj, że najważniejszy jest minimalizm kosmetyczny. Lubisz swój produkt do oczyszczania twarzy, służy Ci – nie zmieniaj. Uwierz mi, ten obok, który posiada 15 składników więcej wcale dla Ciebie może nie być lepszy. a wręcz odwrotnie, może Ci naprawdę zaszkodzić.
To co ja polecam z całego serca, to przede wszystkim ogranicz się do podstawowych produktów. Naprawdę nie potrzebujesz w swojej kosmetyczce 4 toników.
A jeżeli masz problem i czujesz, że nie możesz sobie z nim poradzić to polecam udać się do dobrego kosmetologa. Pomoże rozwiązać problem i na pewno dobierze odpowiednią pielęgnację.
Udostępnij w

Zostaw wiadomość