Sapunoteka: Dużo nowości, nagroda za peeling z kwasem salicylowym

0

– W 2020 roku naszej ofercie pojawiło się bardzo dużo nowości, które zostały przyjęte z dużym entuzjazmem. Zdobyliśmy pierwszą nagrodę na targach BioExpo w Warszawie za wyjątkowy peeling z kwasem salicylowym – tak o 2020 roku opowiada przedstawicielka Sapunoteki – Natalia Golik. A jakie są plany marki na 2021?

  • dużo nowości
  • nagroda na targach BioExpo
  • kosmetyki wegańskie, naturalne, wytwarzane ręcznie
  • rozszerzenie dystrybucji produktów na kolejne państwa Europy

Jaki był dla was rok 2020?

Jak dla wielu przedsiębiorców 2020 był zaskakujący pod wieloma względami. Nikt nie wyobrażał sobie rok wcześniej tak dużych problemów w całej gospodarce światowej. Jesteśmy, przetrwaliśmy dla was. Dzięki ciężkiej pracy całego zespołu rozwijamy się dalej i patrzymy z zaciekawieniem, co przyniesie 2021 rok.

W naszej ofercie pojawiło się bardzo dużo nowości, które zostały przyjęte z dużym entuzjazmem. Zdobyliśmy pierwszą nagrodę na targach BioExpo w Warszawie za wyjątkowy peeling z kwasem salicylowym. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby klientów, aby szerzyć świadomość na temat kosmetyków wegańskich, naturalnych, wytwarzanych ręcznie.

Czego spodziewacie się po 2021? I czego spodziewać mogą się wasi klienci w nowym roku?

W tym roku mamy nadzieję na powrót wszystkich targów kosmetycznych. Bardzo cenimy sobie spotkania z klientem na żywo. Atmosfera panująca oraz liczba spotkań z ciekawymi ludźmi napędza nas do pracy na kolejne miesiące.

Chcemy również rozszerzyć dystrybucję produktów marki Sapunoteka na kolejne państwa Europy Wschodniej oraz Zachodniej. Czekamy z niecierpliwością na pojawienie się nowych produktów w naszej ofercie. Cieszymy się, że nasza marka jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku Polski. Produkty są dostępne w coraz większej liczbie miast stacjonarnie, gdzie można przetestować, sprawdzić, czy zapach, kolor lub konsystencja spełnią oczekiwania klientów.

Czego życzycie swoim klientom na nowy rok?

Naszym klientom w tym roku życzymy dużo spokoju, zdrowia, uśmiechu, samozaparcia w dążeniu do wyznaczonych celów. Niech nigdy nie zabraknie miłości, odwagi i wiary w siebie. Postarajmy się żyć w zgodzie ze środowiskiem, wybierać produkty zero waste, dbać o zwierzęta i ekologię. Korzystajmy z darów natury, jakie nas otaczają, w sposób świadomy.

Rozmawiała Karolina Jakubiec, redaktor portalu SerwisKosmetyczny.pl

Udostępnij w

Zostaw wiadomość