SAVE THE DATE | Beauty Innovations 2021 ONLINE – 17-18 czerwca

0

W dniach 17-18 czerwca odbędzie się kolejna edycja Beauty Innovations, po raz drugi w wersji ONLINE. Tym razem cała konferencja transmitowana będzie na żywo z Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, która jest współorganizatorem wydarzenia. Sponsorem Konferencji jest firma Safic Alcan. Co ciekawego czeka Was w tym roku?

Jak zawsze, i w tym roku Was nie zawiedziemy, stawiamy na wysokiej jakości program, obejmujący ciekawe prelekcje prowadzone przez najlepszych ekspertów z branży.

– Są to osoby, które o kosmetykach (ich tworzeniu, recepturowaniu, pakowaniu, komunikowaniu, regulacjach prawnych)  wiedzą niemalże wszystko, bo na co dzień pracują, prowadzą własne firmy, wykładają na uczelniach, doradzają i aktywnie działają w branży kosmetycznej i dla niej – mówi Kaja Bernasińska, koordynator Beauty Innovations 2021 ONLINE.

Tegoroczny program obejmuje takie tematy, jak:

  • Silver Generation – kosmetyki 60+
  • Nowoczesne zamienniki substancji w recepturze kosmetyków (roślinny retinol, alternatywy dla silikonów, konserwantów, wazeliny itp.)
  • Kosmetyki dla zwierząt
  • Alergeny w kosmetykach – zmiany legislacyjne, lista alergenów, oznakowanie
  • Czy bojkot oleju palmowego ma sens?
  • Czystość mikrobiologiczna środowiska produkcyjnego – zanisczyszczenia mikrobiologiczne, biofilm
  • Dezynfekcja w laboratorium i obszarach produkcji
  • Audyty w firmach kosmetycznych (case study z życia audytora)
  • Rozszerzona odpowiedzialność producenta (ROP), czyli zmiany w zarządzaniu odpadami opakowaniowymi. Co to oznacza dla firm kosmetycznych?
  • Wyroby medyczne – nadchodzące zmiany (MDR i projekt nowej polskiej ustawy)

Networking – spotkania online

Wiemy, jak ważne – w naszej codziennej pracy – są rozmowy i spotkania twarzą w twarz. Pandemia nie tylko je mocno ograniczyła, ale wręcz uniemożliwiła. Wszyscy za tym tęsknimy!

Beauty Innovations od początku było wydarzeniem skupiającym się nie tylko na przekazie merytorycznym. Ale także na aranżowaniu spotkań ludzi z branży kosmetycznej. Organizując tegoroczną edycję, chcieliśmy umożliwić spotkania w formie online i udostępnić przestrzeń do tego, aby móc porozmawiać i zdobyć cenne kontakty.

Do organizacji tego wydarzenia wybraliśmy platformę, która umożliwi Wam indywidualne rozmowy na czacie, a firmom stworzenie przestrzeni – wirtualnych pokoi, w których będą mogły przedstawić swoją ofertę i odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, co na pewno w przyszłości zaowocuje ciekawą współpracą.

Rejestracja trwa: https://konferencja-biotechnologia.konfeo.com/pl/groups
Do końca marca zarejestrować się można w niższej cenie
Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

Współorganizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Sponsorem wydarzenia Safic Alcan

Partnerami wspierającymi: BRB International, A1 Europe
Partnerami merytorycznymi są: Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, Polska Koalicja ds. Zrównoważonego Oleju Palmowego, Rekopol, ACC Chemicals, Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, CosmetoSAFE Consulting, TÜV SÜD Polska, CR Konsulting, Kancelaria KRK Legal, dr Nowaczyk Centrum Badań i Innowacji

 SERWIS KOSMETYCZNY JEST PATRONEM MEDIALNYM WYDARZENIA

Udostępnij w

Zostaw wiadomość