All you need is…Biolove, czyli czerwcowe promocje w sieci Kontigo

0

Sieć sklepów kosmetycznych Kontigo ogłosiła czerwiec miesiącem z kultową, naturalną marką Biolove. Kosmetyki Biolove, kojarzone z urzekającymi zapachami owoców i słodyczy, są do końca czerwca dostępne w promocji -30 proc. Kontigo przygotowało też niespodzianki od Biolove w symbolicznych cenach, dodawane do zakupów za min. 50 zł.

Biolove to marka produktów do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów tworzonych z miłości do natury. To kosmetyki, w których królują naturalne składniki, a większość z nich jest odpowiednia dla wegan. Produkty marki Biolove wyróżniają się pięknymi, pobudzającymi zmysły zapachami owoców i słodyczy, które przywołują na myśl tropikalne wakacje, ulubioną cukiernię czy owocowy targ. Jednocześnie dbają o każdy rodzaj skóry,  odżywiając ją i regenerując. Wszystkie linie Biolove produkowane są w Polsce, a kupić je można wyłącznie w sieci sklepów Kontigo.

Czerwiec miesiącem Biolove

W czerwcu, w sieci Kontigo króluje hasło „All you need is Biolove”, a na klientki i fanki marki czekają specjalne promocje. Główna oferta to zniżka w wysokości -30 proc. na cały asortyment Biolove, która obowiązuje do 30 czerwca. W pierwszej połowie czerwca trwa też wielkie testowanie, które jest okazją do wypróbowania marki Biolove. W ramach akcji testowania, za zakupy za min. 50 zł można kupić balsam do rąk Biolove w specjalnej cenie 5 zł. W drugiej połowie miesiąca w podobnej ofercie, w symbolicznej cenie 5 zł będzie dostępny kolejny produkt Biolove.
– Biolove to jedna z naszych flagowych marek, mająca już status kultowej. Nasze klientki cenią kosmetyki tej marki za piękne, apetyczne zapachy . Od arbuza, truskawki, mango i borówki aż po wiśnię z wanilią, brownie z pomarańczą czy szarlotkę. Produkty Biolove wyróżniają się także atrakcyjnym zestawieniem jakości do ceny. To kosmetyki oparte na naturalnych składnikach, które doskonale sprawdzają się w pielęgnacji skóry – mówi Magdalena Dąbrowska, menadżerka ds. marketingu w Kontigo.
Kosmetyki marki Biolove można kupić w sklepie online Kontigo, a także w sklepach stacjonarnych w całej Polsce.
źródło i fot: inf. prasowa
Udostępnij w

Zostaw wiadomość