Męska premiera Creeda

0

Oferta Quality Missala wzbogaciła się o nowy zapach domu perfum Creed. Orzeźwiający, aromatyczno-drzewny Viking Cologne to piękne połączenie kolońskiej świeżości z trwałością wody perfumowanej.

Każdy nowy zapach marki Creed to wydarzenie w świecie perfum. Najstarszy na świecie dom perfumeryjny słynie przede wszystkim z doskonałych zapachów dla mężczyzn. Dlatego obecna premiera Viking Cologne jest wydarzeniem szczególnym. Do bestsellerów takich jak Aventus, Green Irish Tweed czy Viking dołącza nowa kompozycja z ogromnym potencjałem.

Viking Cologne, najnowsze dzieło domu perfumeryjnego Creed, jest orzeźwiającym zapachem fougère. Przywodzącym na myśl ożywczy aromat morskiej wody i chłodnego, świeżego wiatru. Zapach skomponowano z koktajlu doskonałych składników, połączonych z mistrzowską precyzją. Gładkie drzewo sandałowe, pikantna bergamotka, wytrawna gałka muszkatołowa, kadzidło i orzeźwiający, zielony aromat wetiweru wynurzają się z chłodnej toni, zachwycając świeżością.

Mimo, że Viking Cologne jest zdecydowanie chłodniejszą wersją swojego ognistego poprzednika sprzed czterech lat, klasycznego już obecnie zapachu Viking, wciąż pozostaje kompozycją, w którą wpisana została tęsknota za przygodą i podróżami w nieznane. To piękny zapach dla współczesnych odkrywców!

  • Nuty głowy: bergamotka z Kalabrii, cytryna z Sycylii, petit grain, cedr
  • serca: francuska lawenda, paczula z Indonezji, egipskie geranium, wetiwer z Haiti
  • bazy: drzewo sandałowe z Indii, kadzidło (olibanum), gałka muszkatołowa, rozmaryn, szałwia

Viking Cologne jest dostępny w Perfumerii Quality Missala i w wybranych perfumeriach na terenie całej Polski. W cenach: 995 zł za flakon o pojemności 100 ml EDP i 745 za flakon o pojemności 50 ml EDP.

źródło i fot: inf. prasowa

Udostępnij w

Zostaw wiadomość