Redakcja „Rzeczpospolitej” nagradza Rossmanna

0

Dziennik „Rzeczpospolita” docenił firmę Rossmann za bezpieczeństwo zakupów w czasie pandemii oraz innowacyjne rozwiązania w handlu detalicznym.

„Rzeczpospolita” przygotowała zestawienie liderów branży dóbr szybko zbywalnych (FMCG – ang. fast moving consumer goods, czyli artykuły pierwszej potrzeby), którzy w czasie pandemii – w latach 2019-2020 – wyróżniali się na tle konkurencji. Wyłoniono liderów w 7 kategoriach.

Trafiła do nas nagroda specjalna za działania firmy mające zapewnić maksymalne bezpieczeństwo pracownikom (także finansowe poprzez wypłacenie premii za pracę w pandemicznych warunkach) oraz naszym klientom – podaje Rossmann.

Ponadto w kategorii „za wdrożenie innowacyjnych rozwiązań w handlu detalicznym/hurtowym”, redakcja „Rzeczpospolitej” uhonorowała nas wyróżnieniem za nowatorskie udogodnienia, jak wprowadzenie kas samoobsługowych w każdej drogerii czy nowej funkcji w aplikacji – RossmannGO, dzięki której klienci mogą dokonywać bezpiecznych, bezdotykowych zakupów (skanowanie kodów własnym telefonem i płatność online).

źródło i fot: rossmann.pl

Udostępnij w

Zostaw wiadomość