Rossmann z tytułem Superbrands 2021

0

Rossmann z tytułem Superbrands 2021 w kategorii drogerie oraz najbardziej popularną drogerią w rankingu użytkowników aplikacji Listonic.

Tytuł Superbrands jest przyznawany najsilniejszym i najlepiej postrzeganym przez konsumentów markom na polskim rynku. Badanie jest realizowane co dwa lata i jest największym badaniem siły marki w Polsce. Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia przeprowadził ankietę wśród 10 tysięcy konsumentów na temat ponad 2 tys. marek.

Rossmann okazał się również najpopularniejszą drogerią w „Raporcie nt. sieci handlowych w Polsce”. Jego autorem jest Listonic, czyli aplikacja do planowania zakupów, zaprezentowano w nim ranking sklepów, które budzą największe zainteresowanie wśród użytkowników aplikacji. Za Rossmannem uplasowały się, podobnie jak w 2019 roku: Hebe, Super-Pharm i Natura.

Rossmann wyróżnił się na tle innych sieci wprowadzeniem bezpiecznych form zakupów: przynajmniej jednej kasy samoobsługowej w każdej drogerii oraz uruchomieniem w aplikacji Rossmann PL nowej funkcji – Rossmann GO. Umożliwia ona skanowanie produktów za pomocą własnego telefonu i płacenie online za pomocą podpiętej do aplikacji karty płatniczej.

źródło i fot: rossmann.pl

Udostępnij w

Zostaw wiadomość