FaceBoom SuperStar z tytułem „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2021”

0

Linia FaceBoom SuperStar została wyróżniona w ogólnopolskim programie Konsumencki Lider Jakości, tytułem Debiut Roku 2021. Nagroda została przyznana w kategorii „Kosmetyki wegańskie”.

Członkowie Kapituły wybierając laureata wzięli pod uwagę przede wszystkim naturalny, bezpieczny dla skóry skład linii SuperStar.

„Obecnie coraz więcej konsumentów świadomie wybiera kosmetyki kierując się ich naturalnym, bezpiecznym dla ciała i środowiska składem. Kosmetyki z serii SuperStar bazują na naturalnych, wegańskich składnikach co sprawia, że są one świetnym wyborem również dla osób z wrażliwą, skłonną do alergii skórą. Podczas produkcji kosmetyków zadbali Państwo nie tylko o swoich klientów ale także o środowisko, co również nie umknęło ocenie kapituły.

Rynek kosmetyczny rozwija się szybko i co jakiś czas do sprzedaży trafiają produkty całkiem nowe lub o zmienionym / udoskonalonym składzie. Tylko nieliczne z nich utrzymują się na rynku przez dłuższy czas. Chociaż wybory konsumenckie często są nieprzewidywalne to zarówno w ocenie Kapituły, jak i mojej FaceBoom SuperStar ma realne szanse stać się hitem rynkowym i na stałe zakorzenić się w świadomości konsumentów”  – mówi Sylwia Markowska, Koordynator Programu „Konsumencki Lider Jakości”.

Uwadze kapituły nie umknął również fakt, że kosmetyki FaceBoom SuperStar, podobnie jak cała oferta FaceBoom, pozytywnie przeszła weryfikację przez Stowarzyszenie Kosmetyki Bez Okrucieństwa co oznacza, że nie tylko gotowe kosmetyki, ale i poszczególne składniki nie są w żaden sposób sprawdzane na zwierzętach!

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez Redakcję Strefy Gospodarki, dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego celem jest wyłonienie, na podstawie zrealizowanych badań konsumenckich, najlepszych marek i produktów dostępnych na polskim rynku.

źródło i fot: inf. prasowa

Udostępnij w

Zostaw wiadomość