Kolekcja Cologne forte Maison Francis Kurkdjian w ofercie Quality Missala

0

Na półkach Perfumerii Quality pojawiły się trzy nowe zapachy Maison Francis Kurkdjian, tworzące kolekcję Cologne forte. Świeższe, bardziej świetliste i niesłychanie rześkie wersje zapachów kolekcji Aqua to idealne propozycje na nadchodzące ciepłe miesiące.

 Przesiąknięte światłem kompozycje: Aqua Universalis Cologne forte, Aqua Vitae Cologne forte i Aqua Celestia Cologne forte są jak olfaktoryczne podróże pełne zachwycającej świeżości. Główną rolę we wszystkich trzech zapachach przeznaczono bergamotce jako podstawowemu składnikowi tradycyjnej wody kolońskiej. Dodatek esencji kwiatowych, nut owocowych i miękkich piżm pozwoliło dodać do zapachowej garderoby Maison Francis Kurkdjian trzy nowe, piękne kompozycje, których wspólną cechą jest świeżość.

W Aqua Universalis Cologne forte bergamotka i białe piżmo przeplatają się z musującą falą świetlistych białych kwiatów. Ten cytrusowy zapach to śnieżna biel, powiew świeżego powietrza i uczucie nieskazitelnej czystości.

Skład: włoska bergamotka, bułgarska róża, akord białych kwiatów (jaśminowiec, słodki groszek), białe piżmo

Aqua Vitae Cologne forte to koktajl mandarynki i bergamotki oraz kwiaty otulone aureolą słonecznego blasku. Radosna, kwiatowa kompozycja symbolizuje oślepiający blask słońca w zenicie.

Skład: włoska bergamotka, włoska mandarynka, słoneczny akord kwiatowy, piżmo

W Aqua Celestia Cologne forte soczysta bergamotka otulona została owocowymi nutami czarnej porzeczki, mimozy i jaśminu. By z wolna rozpłynąć się w łagodnych akordach owocowego piżma. Owocowy, krystalicznie czysty i jasny zapach jest jak spotkanie nieba z morzem.

Skład: bergamotka z Kalabrii, pąki czarnej porzeczki (absolut), egipski jaśmin (absolut), mimoza z Francji (absolut), owocowe piżmo

Wszystkie trzy zapachy kolekcji Cologne forte są dostępne w Perfumerii Quality Missala. A także w wybranych perfumeriach na terenie całej Polski w cenie 725 zł za flakon o pojemności 70 ml EDP.

źródło i fot: inf. prasowa

Udostępnij w

Zostaw wiadomość