Na polskim rynku kosmetycznym pojawiły się zupełnie nowe, czerpiące na sile roślin kremy do twarzy marki Vis Plantis.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w portfolio marki Vis Plantis pojawiły się 4 nowe kremy do twarzy o unikatowych recepturach i całkowicie nowych opakowaniach. W skład nowej linii wchodzą:
– przeciwzmarszczkowy krem z ostropestem, do skóry z pierwszymi oznakami starzenia, po którym skóra jest nawilżona, następuje poprawa jej kondycji oraz elastyczności, zmarszczki ulegają wygładzeniu
– łagodzący krem z kurkumą do skóry wrażliwej, po którego aplikacji następuje przyjemne odczucie ukojenia oraz zwiększa się odporność na podrażnienia.
– regenerujący krem z awokado do skóry przesuszonej, który sprawia, że skóra jest wygładzona. Na dłużej pozostaje nawilżona, wygląda na wypoczętą i pełną blasku.
– nawadniający krem z wegańskim kawiorem do skóry odwodnionej, dzięki któremu wygląd, kondycja i elastyczność skóry ulegają poprawie, a cera ma zdrowszy wygląd.
„Natura i jej bogactwo dają niesamowite pole do rozwoju naszych produktów. Dlatego wykorzystując nowe składniki pochodzenia naturalnego, stworzyliśmy całkowicie nowe receptury, które z pewnością zyskają spore grono fanek. Ogromną zmianą jest także odświeżona, przykuwająca uwagę szata graficzna opakowań. Łącząca w sobie głęboką zieleń oraz energetyczne kolory. Dając zapowiedź zbliżających się zmian w produktach Vis Plantis” – mówi Aleksandra Żuławska, brand manager Vis Plantis.
Vis Plantis jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych przez konsumentów marek firmy Elfa Pharm. Kosmetyki Vis Plantis łączą w sobie dobrodziejstwo składników naturalnych z osiągnięciem nowoczesnej technologii. Zawierają nawet 99% składników pochodzenia naturalnego. Dzięki czemu oferowane produkty są wysokiej jakości i pozwalają zachować zdrową skórę i piękne włosy.