Polska marka Silcare debiutuje w drogerii Douglas

0

Dobry news ze świata beauty! Silcare, polska marka z 15-letnią historią, od teraz jest dostępna w drogerii Douglas online. Szerokie portfolio produktów marki uzupełni asortyment pielęgnacji i lakierów hybrydowych. Filozofią marki jest kompleksowe podejście w dbaniu o dłonie i stopy. Tego prawdopodobnie jedynego producenta w Polsce z technologią produkcji kosmetyków światłoutwardzalnych wyróżnia także wysoka jakość, autentyczność oraz inspirowanie kobiet do bycia, kim tylko chcą!

Wywodząca się z Gorzowa marka Silcare istnieje na rynku od ponad 15 lat i wciąż jest na nowo odkrywana przez klientów. Jej symbolem stał się kultowy już mocno różowy słoiczek. Światłoutwardzalny żel do stylizacji paznokci Base One, który od teraz także można kupić w drogerii Douglas online. W portfolio marki znajdują się również wielobarwne hybrydy, żele, zmywacze, bazy, lakiery pielęgnujące, a także kosmetyki do pielęgnacji.

Linia Flexy – bestseller sprzedażowy – to hybrydy w zgrabnych, kwadratowych buteleczkach. Dzięki temu, że są niewielkiej pojemności i w wielu atrakcyjnych kolorach, dają wiele możliwości do zmiany i moc inspiracji w dziedzinie manicure i pedicure. Wśród pielęgnacji odnajdziemy m.in. linię Nappa, adresowaną do pielęgnacji stóp, czy pięknie pachnącą So Rose! So Gold!, która doskonale zadba o ciało i dłonie.

Szeroki wybór produktów znajdziesz w drogerii Douglas online https://www.douglas.pl/pl/search?q=silcare

źródło i fot: inf. prasowa

Udostępnij w

Zostaw wiadomość